Bli medlem og meld deg på!

Som medlem hos oss kan born, ungdom og vaksne ta del i vårt innhaldsrike tilbod!

Kursprogram for 2020-21

Me kan friste med eit rikhaldig kurstilbod i eit kreativt og sosialt miljø.

Medlemer som allereie går på kurs for perioden 2019-20, har prioritert når det gjeld plassar for den komande perioden. Når det er sagt – me finn alltid gode løysingar slik at alle får plass hos oss 🙂

Spinae Sunnhordland følgjer sjølvsagt gjeldande retningslinjer frå regjeringa og Folkehelseinstituttetnår det gjeld Covid-19. Er du sjuk, hald deg heime!

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
11.00 - 12.00
Dans 60 Pluss
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Mama Move
12.00 - 13.00
Base Move
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Base Move
13.00 - 14.00
15.00 - 16.00
Barnedans I
4-5 år
15.30 - 16.15

Barnedans II
6-8 år
16.15 - 17.00
Modern
13-20 år
15.30 - 17.00
Teater Kids
8-12 år
15.15 - 16.15

Teater Junior/Youth
13-20 år
16.15 - 17.15

Ballet Kids
9-12 år
17.15 - 18.15

Ballet Junior/Youth
13-20 år
18.15 - 19.30

Jazz Vaksen
19.30 - 21.00
Musikal I
15.30 - 16.30

Musikal II
16.30 - 17.30

Jazz Junior II
13-15 år
17.30 - 18.45

Jazz Youth
16-20 år
18.45 - 20.00
16.00 - 17.00
Nysirkus I
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Jazz Kids
9-10 år
17.00 - 18.00
Break Youth
13-20 år
17.00 - 18.00
Nysirkus II
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Jazz Junior I
11-12 år
18.00 - 19.00
Break Kids
8-10 år
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Break Junior
11-12 år
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Musikal vaksen
(oddetalsveker)
20.00 - 21.30

Teater vaksen
(partalsveker)
20.00 - 21.30
21.00 - 22.00

Måndag

Tysdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
20.00 - 21.00
Teater vaksen
(partalsveker)
20.00 - 21.30
21.00 - 22.00

Torsdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
17.00 - 18.00
Nysirkus II
17.00 - 18.00

Fredag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
20.00 - 21.00
Musikal vaksen
(oddetalsveker)
20.00 - 21.30
21.00 - 22.00

Torsdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
16.00 - 17.00
Nysirkus I
16.00 - 17.00

Fredag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
18.00 - 19.00
Jazz Youth
16-20 år
18.45 - 20.00
19.00 - 20.00

Torsdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
17.00 - 18.00
Jazz Junior II
13-15 år
17.30 - 18.45
18.00 - 19.00

Torsdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
16.00 - 17.00
Musikal II
16.30 - 17.30
17.00 - 18.00

Torsdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
15.00 - 16.00
Musikal I
15.30 - 16.30
16.00 - 17.00

Torsdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
11.00 - 12.00
Dans 60 Pluss
11.00 - 12.00

Torsdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
19.00 - 20.00
Jazz Vaksen
19.30 - 21.00
20.00 - 21.00

Onsdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
18.00 - 19.00
Ballet Junior/Youth
13-20 år
18.15 - 19.30
19.00 - 20.00

Onsdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
17.00 - 18.00
Ballet Kids
9-12 år
17.15 - 18.15
18.00 - 19.00

Onsdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
15.00 - 16.00
Teater Kids
8-12 år
15.15 - 16.15
16.00 - 17.00

Onsdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
16.00 - 17.00
Teater Junior/Youth
13-20 år
16.15 - 17.15
17.00 - 18.00

Onsdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
19.00 - 20.00
Break Junior
11-12 år
19.00 - 20.00

Tysdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
18.00 - 19.00
Break Kids
8-10 år
18.00 - 19.00

Tysdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
17.00 - 18.00
Break Youth
13-20 år
17.00 - 18.00

Tysdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
15.00 - 16.00
Modern
13-20 år
15.30 - 17.00
16.00 - 17.00

Tysdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
18.00 - 19.00
Jazz Junior I
11-12 år
18.00 - 19.00

Måndag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
17.00 - 18.00
Jazz Kids
9-10 år
17.00 - 18.00

Måndag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
12.00 - 13.00
Base Move
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Base Move
13.00 - 14.00

Måndag

Torsdag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
12.00 - 13.00
Mama Move
12.00 - 13.00

Måndag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
16.00 - 17.00
Barnedans II
6-8 år
16.15 - 17.00

Måndag

Måndag Tysdag Onsdag Torsdag Fredag
15.00 - 16.00
Barnedans I
4-5 år
15.30 - 16.15
16.00 - 17.00

Måndag

No events available!